Zobacz co mamy do zaoferowania

Trening Personalny

Masaże

Bezpłatna konsutacja

Trening w parze

Trening w ciąży oraz po porodzie

Trening medyczny

współpraca z trenerem ON-LINE

Dlaczego my?

 • Szukasz kameralnego miejsca na swoje treningi,  a może potrzebujesz się zrelaksować podczas masażu?
 •  Cenisz sobie luz i przyjacielską atmosferę? Zależy Ci na profesjonalnym podejściu?
 • Nasze studio treningu personalnego przygotowało także specjalną ofertę dla kobiet w ciąży. Prowadzimy indywidualne sesje ćwiczeń, które pozwalają przyszłym mamom zachować dobrą formę przez cały okres ciąży oraz mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Kobiety, które chciałyby powrócić do dawnej formy po porodzie, także znajdą u nas program idealny dla siebie.
 • Posiadamy prywatny parking na zamykanej posesji pod samym klubem. Każdy zmotoryzowany mieszkaniec Krakowa wie, że dostęp do parkingu, a do tego bezpłatnego to ogromna zaleta.
  U nas nie ma i nie będzie problemu z zaparkowaniem Twojego samochodu.
  Zapomnij o męczącym szukaniu miejsca do zaparkowania, czy płatnej strefie w mieście.
 • Jako trenerzy personalni stawiamy nie tylko na pełen profesjonalizm, ale również przyjacielską atmosferę. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie stają się naszymi wspólnymi celami, gdy zapisujesz się na trening – dlatego wzajemne zaufanie i swobodny kontakt są tak ważne. Zadbamy o to, abyś w naszym studiu czuł się bezpiecznie i pewnie podczas każdej wizyty!
 • W Family Fit Garage posiadamy wyłącznie profesjonalny sprzęt wiodących marek, wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo.
  Sprzęty w Studio są eksploatowane niezwykle intensywnie. Z tego względu tak istotne jest, aby były one solidne i trwałe. Czekają ma Ciebie profesjonalne sprzęty marki HES, Proud Fitness, Blacroll, Training Showroom, kettle CKB, Reebok, a w strefie cardio bieżnia LifeFitness oraz rower ASSAULT Airbike. To bardzo ważne, ze względu na stabilne konstrukcje z profilu, w przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, jaki gwarantują osobom ćwiczącym. Aby ćwiczyć różne partie ciała w sposób efektywny, aby trening był różnorodny , urozmaicony potrzebne są także dodatkowe akcesoria. Wszystkie niezbędne sprzęty są dostępne w naszym Studio.
 • Poznaj nasze studio treningu personalnego i masażu. Dołącz do grona osób, którym od lat skutecznie pomagamy zrealizować cele!