FAMILY FIT GARAGE

NASZE STUDIO

Posiadamy 2 sale treningowe, oraz gabinet masażu oraz profesjonalny sprzęt wiodących marek, wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo.
Sprzęty w Studio są eksploatowane niezwykle intensywnie. Z tego względu tak istotne jest, aby były one solidne i trwałe. Czekają ma Ciebie profesjonalne sprzęty marki HES, Proud Fitness, Blacroll, Training Showroom, kettle CKB, Reebok, a w strefie cardio bieżnia LifeFitness oraz rower ASSAULT Airbike. To bardzo ważne, ze względu na stabilne konstrukcje z profilu, w przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo, jaki gwarantują osobom ćwiczącym. Aby ćwiczyć różne partie ciała w sposób efektywny, aby trening był różnorodny , urozmaicony potrzebne są także dodatkowe akcesoria. Wszystkie niezbędne sprzęty są dostępne w naszym Studio.


Chcesz być pewny siebie?
Stań do walki z przeciwnościami i przezwyciężaj je.

Brian Tracy

I nie mniej ważne

Zaplecze

Posiadamy dwie szatnie z prysznicami, oraz osobnymi WC.
Studio jest na bieżąco sprzątane, a sprzęt oraz urządzenia dezynfekowany po każdym treningu. Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa, przewidziane dla naszej branży. Przy wejściu znajdują się środki do dezynfekcji rąk. Możesz czuć się bezpiecznie.


„Studio jest na bieżąco sprzątane, a sprzęt oraz urządzenia dezynfekowany po każdym treningu. Sala jest bardzo często wietrzona. Zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa, przewidziane dla naszej branży”