Krzysiek Zasadni

Poznaj mnie

Student V roku Fizjoterapii, na AKADEMII WYCHOWANIA FIZYCZNEGO w Krakowie.

Specjalizacja:

– trening siłowy

– trening mobility

– kalistenika

– przygotowanie motoryczne

– trening medyczny

  • bóle kręgosłupa
  • rwa kulszowa, udowa, barkowa
  • bóle kolan, bioder, barków

Na co dzień pracuje także w Miejskim Klubie Sportowym Cracovia jako asystent głównego fizjoterapeuty, gdzie stanowi wsparcie medyczne dla zawodników sekcji młodzieżowych w czasie trwania treningu.

Moje działania mają na celu: przygotowanie oraz prewencję urazów przed rozpoczęciem treningu, przyspieszenie regeneracji po zakończonym treningu oraz ewentualną szybką diagnozę urazu.

Pracuje z osobami po przebytych urazach, operacjach, kontuzjach wspomagając w procesie powrotu do pełnej sprawności.

Urozmaicam proces treningowy stosując szeroki wachlarz ćwiczeń motorycznych i siłowych dostosowanych do potrzeb swoich podopiecznych.

 

Swoją przygodę ze sportem zacząłem od najmłodszych lat i oczywiście była to piłka nożna, potem przyszedł czas na siatkówkę oraz tenis stołowy.

Obecnie na szczycie moich zainteresowań znajdują się różne formy treningu siłowego.

Jako trener i przyszły fizjoterapeuta skupiam się głównie na aktywności fizycznej oraz ruchu – czyli na tym do czego nasze ciało zostało stworzone.

Współpracuję głównie z osobami , którzy chcą zmienić swoja sylwetkę, mającymi różne dolegliwości bólowe, ale również ze sportowcami.

Staram się stale rozwijać, biorąc udział w różnego rodzaju kursach oraz szkoleniach z zakresu treningu oraz fizjoterapii.

W treningu ze swoimi podopiecznymi, zwracam ogromną uwagę na pracę w prawidłowych wzorcach ruchowych, pełnych zakresach ruchu, wykorzystując głównie ćwiczenia wielostawowe oraz funkcjonalne.

Bazując na doświadczeniu i wiedzy pomagam innym jak najdłużej cieszyć się wysokim poziomem sprawności i jak najlepszym zdrowiem.

Wierzę, że sprawność fizyczna i siła może iść w parze z dobrym wyglądem.

Moje Umiejętności

0
0
0